GİRESUN HABERLERİ

Giresun Turizm Yatırımcıları Arıyor

IHA
25.02.2015 - 13:03Son Güncelleme :

TURİZMDEN SORUMLU VALİ YARDIMCISI CAHİT KARATEPE VE TURİZM ALTYAPI HİZMET BİRLİĞİ MÜDÜRÜ TAMER UZUNER TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU İL KOORDİNATÖRÜ EMİN SERDAR KURŞUN İLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Giresun Valiliği ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu plaj ve yaylalarda turizm yatırımları için çalışma başlattı.
Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı Cahit Karatepe ve Turizm Altyapı Hizmet Birliği Müdürü Tamer Uzuner, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Emin Serdar Kurşun ile bir araya geldi.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Müdürlüğü’nde yapılan toplantıda Giresun’un sahili ile yaylalarının turizmden daha aktif halde kullanılması için görüş alışverişinde bulunulduğu belirtildi.
Toplantı sonrasında yapılan açıklamada “Giresun Doğu Karadeniz’de en uzun sahile sahip bir şehir. Bunun yanı sıra en fazla yayla zengini de olan bir ildir. Gerek sahilde gerekse yaylalarımızda yapılacak olan turizm yatırım projeleri için Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun bir çok desteği bulunmaktadır. Bu doğrultuda sahillerimizde ve yaylalarımızda turizm için hangi yatırımlara ihtiyaç vardır. Öncelikle bunlar belirlenecek ve bu doğrultuda proje hazırlayıp yatırım yapmak isteyenlere nasıl bir destek verilecektir. Bunlar görüşüldü” denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Giresun Turizm Yatırımcıları Arıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 13 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Giresun Turizm Yatırımcıları Arıyor haberi güncellenecektir.

GİRESUN NAMAZ VAKİTLERİ

17 Şubat 2018, Cumartesi
 • İmsak
  05:47
 • Guneş
  07:12
 • Öğle
  12:47
 • İkindi
  15:40
 • Akşam
  18:09
 • Yatsı
  19:29
Sayfa Başı