GİRESUN HABERLERİ

Giresun’da İmam Hatipliler Mısır İçin TEK Yürek Oldu

IHA
10.07.2015 - 14:56Son Güncelleme :

GİRESUN'DA İMAM HATİPLİLER MISIR TEK YÜREK OLDU

IHA

Giresun’un Eynesil İlçesinde ÖNDER (İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği) mensupları , Mısır’da haksız yere idama mahkum edilen Muhammed Mursi ve arkadaşları için, tüm Türkiye’deki mezun derneklerle eş zamanlı tek yürek olarak bir eylem gerçekleştirdi.
ÖNDER’in bugün saat 14.00’da tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak Mısır’daki darbe yönetimine ve idam kararına, Giresun’un Eynesil İlçesinde bulunan İmam Hatiplilerden de destek geldi.
Mısır’daki Cumhurbaşkanlık Sarayı’na, Adalet Bakanlığına ve Ezher Üniversitesine, Mursi ile arkadaşlarının uğradığı haksızlıkları, idamların uygulanmasıyla Mısır’da yeni bir kargaşa ve çatışma döneminin başlayacağı uyarısını dile getiren bir mektup Eynesil PTT şubesi önünde okunup postaya verildi.
ÖNDER Giresun Koordinatörü ve Eynesil İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Ramazan Öztürk , Mısır yönetimini idam kararlarını gözden geçirmeleri adına uyarıyoruz ve ÖNDER olarak idam kararların kınıyoruz açıklaması yaptı.
Okunan mektup sonrası eyleme katılanlarla birlikte, Mısır’daki Cumhurbaşkanlık Sarayı’na, Adalet Bakanlığına ve Ezher Üniversitesine, Mursi ile arkadaşlarının uğradığı haksızlıkları, idamların uygulanmasıyla Mısır’da yeni bir kargaşa ve çatışma döneminin başlayacağı uyarısını dile getiren bir mektup postaya verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Giresun’da İmam Hatipliler Mısır İçin TEK Yürek Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Giresun’da İmam Hatipliler Mısır İçin TEK Yürek Oldu haberi güncellenecektir.

GİRESUN NAMAZ VAKİTLERİ
22 Kasım 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:29
 • Guneş
  07:14
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  14:55
 • Akşam
  17:11
 • Yatsı
  18:45
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı