GİRESUN HABERLERİ

Giresun’da Hayvanat Bahçesi Öğrencilerin İlgisini Çekiyor

IHA
26.10.2015 - 13:57Son Güncelleme :

GİRESUN'DA HAYVANAT BAHÇESİ ÖĞRENCİLERİN İLGİSİNİ ÇEKİYOR

IHA

Giresun Belediyesi Hayvanat Bahçesi bünyesinde bulundurduğu birçok hayvanla öğrencilerin dikkatini çekiyor.
Geçtiğimiz yıllarda Aksu Mahallesi’nde hizmete açılan Hayvanat Bahçesi, okulların açılması ile birlikte küçük öğrenciler tarafından sıkça ziyaret edilmeye başlandı. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda okullar gruplar halinde hayvanat bahçesini ziyarete geliyorlar. Çocukların en çok maymun, deve kuşu ve midilli atı dikkatlerini çekiyor. Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için Giresun Belediyesi olarak geçtiğimiz yılarda hizmete sunduğumuz hayvanat bahçemiz her geçen gün ilgiyi üzerine çekiyor diyen Belediye Başkanı Kerim Aksu ”Çocukların yanı sıra büyükler de Giresun hayvanat bahçesini ziyaret ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda okullardan büyük bir ilgi var.Grup halinde hayvanat bahçesini gezip, hayvanları yakından inceleme şansını buluyorlar. Amacımız hayvan sevgisini öncelikle çocuklarımıza aşılamak, hayvanları tanıtmak “dedi.
Öğrencilerini toplu halde ziyarete getiren okul idarecileri ve öğretmenler Giresun’da böyle bir hayvanat bahçesi olmasından dolayı memnun olduklarını dile getiriyorlar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Giresun’da Hayvanat Bahçesi Öğrencilerin İlgisini Çekiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 13 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Giresun’da Hayvanat Bahçesi Öğrencilerin İlgisini Çekiyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı