« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gidenlere kapımız açık

G.Saray Teknik Direktörü Mircea Lucescu, takımdan ayrılan Hakan Şükür, Okan, Emre Belözoğlu, Fatih Akyel ve Ümit Davala'ya kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Fatih Akyel'in transferi konusunda çalışmaların sürdüğünü ifade eden Rumen hoca, ‘‘Fatih, bizden ayrılmasına rağmen halen G.Saray'ın oyuncusudur. Ben Okan'a, Emre'ye ve Ümit Davala'ya da (ne zaman dönmek isterseniz, size kapımız açık) demiştim’’ dedi.

Hakan Şükür'ü de çok beğendiğini belirten Lucescu, ‘‘Hakan, İnter'in futbolcusu ve hep o düzeyde kalmalı. Kendisini G.Saray'da görmek isterim. Ama bu isteğim, olmayacak bir şey’’ yorumunu yaptı. Rumen hoca Diyarbakır maçı ile ilgili olarak da şunları söyledi: ‘‘Daha farklı bir skor olabilirdi. Sergen, futboluyla bana güven veriyor. Roma'nın Totti'si, Liverpol'un Owen'i, Barcelona'nın Rivaldo'su varsa benim de Sergen'im var.’’

SELLA TRİBÜNDE

G.Saray'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 20 Kasım Salı günü İstanbul'da karşılaşacağı İtalya'nın Roma takımının yardımcı antrenörü Ezio Sella, karşılaşmayı izleyerek, notlar aldı. Sella maçtan sonra sarı kırmızılı takımı çok beğendiğini ve güçlü bir rakip olduğunu söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler