Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Gezi yüzünden işinden oldu

  Behlül AYDIN
  14.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme: 13.06.2013 - 17:36

  Yıldız Tilbe, Gezi Parkı protestolarına destek olmak için Kanal T’deki programını yapmayınca işinden oldu.

   Kanal T’de yaptığı “Yıldız Tilbe Show” isimli dizisinin yayından kaldırıldığını söyleyen Tilbe, “Biz programı iptal ettik. Kanalda beni iptal etti. İşime son verdiler. Mecburdum herkes iptal etti. Beyaz da Tarkan da iptal etti. Ben taraf değilim. Tarafsızım ve ülkenin bütünlüğü ve mutluluğundan yanayım. Mutlu olalım” dedi.

   

  Bu haberin ardından Kanal t bir basın açıklaması yaptı:

  BİZ DE TWİTTER 'DAN ÖĞRENDİK
  Kanal t olarak “Yıldız Tilbe Show” programının iptal edildiğini twitter’dan öğrendik.Yıldız Tilbe, Kanal t de yayınlanan “Yıldız Tilbe Show” adlı programını tek taraflı olarak sonlandırmıştır.

  Yıldız Tilbe ile Kanal t arasında 26.02.2013 tarihinde bir anlaşma imzalanarak “Yıldız Tilbe Show” adı altında müzik eğlence program dizisine başlanmıştır.

  Son zamanlarda gündemde olan “Gezi Parkı” olayları ile ilgili çıkan haberler ve olaylar oldukça üzücü boyuttadır. “Temiz Toplumun Tercihi” sloganıyla yola çıkmış bir televizyon kanalı olarak, tarafsız yayın ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz. Yıldız Tilbe, 04.06.2013 tarihindeki programına “Gezi Parkı” olaylarını bahane ederek gelmemiş, programı iptal ettiğini 03.06.2013 tarihinde twitter’a “Yarınki programımı iptal ettim iyi oldu” şeklinde bir mesaj yazarak duyurmuştur. Kesinlikle Kanal t ile herhangi bir iletişime geçmeden programı tek taraflı olarak iptal etmiştir.

  Konu hakkında yasal haklarımızı kullanacağız. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

  İlker KARACA

  Kanal t Genel Yayın Yönetmeni

   

   

   


   

        

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı