DİYARBAKIR HABERLERİ

Gezer’den Miting Değerlendirmesi

IHA
30.10.2015 - 17:55Son Güncelleme :

AK PARTİ DİYARBAKIR'IN BAĞLAR İLÇE BAŞKANI ERKAN GEZER BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU'NUN DİYARBAKIR MİTİNGİNİ DEĞERLENDİRDİ

IHA

AK Parti Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun dün İstasyon Meydanı’nda düzenlediği mitingi ile ilgili değerlendirmede bulundu.
Gezer, Diyarbakır mitinginin 1 Kasım’da şekillenecek tablonun bir özeti olduğunu belirtti. Diyarbakır halkının AK Parti’ye sahip çıktığını ifade eden Gezer, “Diyarbakır’ın her zaman olduğu gibi bu seçimden de istikrar ve güvenden yana tarafını belli etmiştir. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Diyarbakır mitingi yeni Türkiye’nin yeni hamlelerine adım atılacak bir gün olarak gördüğünü net bir şekilde İstasyon Meydanı’nda deklare etti. Gerçekleştirdiğimiz miting, milletimizin, huzur ve istikrarına kasteden cephelere ve çevrelere karşı yine tek vücut halinde durulacağını göstermiştir. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ağırlayan, destek veren ve meydanları dolduran tüm halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Gezer’den Miting Değerlendirmesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 17 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gezer’den Miting Değerlendirmesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı