« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Geri adım yok

Zico, F.Bahçe yönetiminin iki yardımcısı hakkındaki tutumu nedeniyle kalbinin kırıldığını söyledi. Brezilyalı çalıştırıcı koşullarında diretirse F.Bahçe yeni sezona süper bir hoca ile girecek.

Mehmet ARSLAN
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE ile Zico anlaşacak mı, yoksa yolları ayrılacak mı? Sarı lacivertli camiada son günlerde konuşulan konu bu. İsterseniz yaşananları bir bir aralayarak bu sorunun yanıtını bulmaya çalışalım. Fenerbahçe Kulübü, medyada yer alan hemen hemen her haberi internet sitesi aracılığıyla yalanlıyor. Ancak dün bunun tam tersi bir gelişme yaşandı.

Fenerbahçe, dünkü Hürriyet’te yer alan, "İKİSİNİ DE İSTEMİYORUZ" başlığıyla yer alan Zico ile yaşanan gerginliği yansıtan haberi yalanlamadı. Yani Zico ile Fenerbahçe Kulübü arasında bir gerginlik yaşandığı gerçek.

Fenerbahçe, Zico’nun kardeşi Edu ve Sant’anna ile çalışmak istemiyor.

Zico ise bu tavrın kendisini yaraladığını söylüyor. Hatta ülkesindeki internet sitesinde yer alan açıklamalara göre bu tavrın "Kalbini kırdığını" söylüyor. Zico ile ayrılığın ikinci nedeni ise para. Brezilyalı yıllık 1.8 milyon Euro para alıyor. Ve eğer sözleşme imzalarsa bunun iki katını istiyor.

Fenerbahçe bu parayı Zico’ya verir mi; Elbette hayır. Çünkü sarı lacivertliler, kaçan şampiyonlukta Zico ve ekibini sorumlu görüyor. Dolayısıyla bu zammı hakettiğine inanmıyor. Zico ise bu olaya daha farklı bakıyor. İpler koptu kopacak

Benim 2 yılımı değerlendirin. Son 1 ayımı değil. Sonuç mu?

Artık o bağların yeniden kurulması çok güç. Eğer o sıcak samimi döneme yeniden dönülebilirse, bunu tek isim yani Başkan Aziz Yıldırım başarır. Peki ya Zico ile anlaşılmazsa.. İşte o zaman ismi çok büyük bir hoca önümüzdeki sezon Fenerbahçe’de çalışmaya başlar.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz