« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gerginlik oyunumuza yansıdı

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi (TBBL) play-off final serisi ilk maçında Galatasaray'ı 57-51 yenen ve 1-0 öne geçen Fenerbançe'de antrenör Aydın Uğuz, yarın yapılacak ikinci maçı da kazanmak istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Basketbol Federasyonu'nun internet sitesine değerlendirmede bulunan Aydın Uğuz, daha az hata yapan ve soğukkanlılığını koruyan tarafın hedefine doğru ilerleyeceğini söylerken, yarınki karşılaşmayı da kazanmak istediklerini vurguladı.

İkinci maçı da kendi evlerinde oynayacaklarını vurgulayan Uğuz, “İkinci karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak avantajımızı kullanmak istiyoruz. Birinci maç skor açısından kısırdı ama bayan basketbolu adına güzel bir mücadeleydi. Hücum organizasyonlarını daha farklı yapabilseydik oyun farklı yöne gidebilirdi. Şampiyonluk isteğimizin yarattığı gerginlik, ilk maçta oyunumuza yansıdı ama bundan sonra daha iyi olacaktır. Yarınki karşılaşmanın da heyecanlı ve zevkli geçeceğini düşünüyorum” diye konuştu. Uğuz ayrıca, her iki takımın da sakatlık yaşamadan sezonu kapatmasını dilediklerini ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz