"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Gergin ama yaratıcılığı teşvik eden bir dolunay

Aslan burcunda meydana gelen Dolunay, bir süredir üzerinde yoğunlaştığımız konuların sonlanmasına veya sonuçlanmasına yardım edebilir.

Dolunay’ın Merkür, Mars, ve Neptün’le oluşturduğu sert açılar ise günün tamamlanma enerjisini, gerilim ve tartışma boyutuna taşıyabilir.
Bu yüksek enerjiyle başa çıkmak istiyorsak, bugün düşüncelerimizi kendimize saklamalı, karşımızdaki kişileri iyi dinlemeli ve faklı fikirleri olan kişilerden bir şeyler öğrenmeye çalışmalıyız.
Venüs ve Satürn arasındaki sert açı da ikili ilişkilerde birbirimizi anlamamızı zorlaştırırken, ilişkilerimize mesafe getirmemize neden olabilir. Bu açı, özellikle her ayın 10’u civarında doğanları daha fazla etkileyecek.
Gerçi Ay ve Plüton arasındaki olumlu açı görüşmeleri kolaylaştırıyor. Ama yine de günün genelini düşünüp önemli görüşmeleri dikkatle gerçekleştirmemizde fayda var.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI