« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gerets: Puan durumu lehimize

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, ligde çok kritik bir döneme girdiklerini ifade ederek, “Ligde liderle aramızdaki puan farkı 3'e düşünce, her şey kendi elimize geçti” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gerets, Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası'nda düzenlediği haftalık basın toplantısında, artık kazanılacak her puanın şampiyona için çok önem kazandığını vurgulayarak,”Bundan dolayı seyircilerimize büyük ihtiyacımız olacak. Onların, yanımızda olarak hedefe ulaşmakta yardımcı olmalarını arzu ederiz. Son maçımızı kazanmasak da Fenerbahçe'ye yine de 1 puan yaklaştık, farkı 3'e düşürdük. Arada bir maç fark var demektir. Bu farkı kapatmak kendi elimizde olan bir şey. Hedefimiz bu farkı küçültmek ve önlerine geçmek” diye konuştu.
Son haftalarda futbolcuların çok ceza aldığının hatırlatılması üzerine Belçikalı teknik adam, şunları söyledi:
“Öncelikle, bu cezalarla futbolcuların, hem kendilerine, hem de takıma ve camiaya ne kadar büyük zarar verdiklerini anlama zamanı gelmiştir. En geç sezon sonuna kadar bunun analizi yapılacaktır. 'Nelerden dolayı hangi cezalar görülmüştür ve bu neye mal olmuştur' diye bakılacak. Bazen stresle ilgili bunlar olabiliyor. Maddi olaylardan dolayı olabilir, ancak her şeyi onların arkasına saklamanın anlamı yok, biz işimizi ciddi yapmak zorundayız.”


Bunları da Beğenebilirsiniz