GeriSpor Gerets’e 3 teklif
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gerets’e 3 teklif

Gerets’e 3 teklif
refid:5913322 ilişkili resim dosyası

Sezon sonunda G.Saray’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Belçikalı hoca için S.Liege, Feyenoord ve E.Frankfurt devrede. Gerets’in tercihini Belçika ya da Hollanda’dan yana kullanması bekleniyor.

G.SARAY yönetiminin istemediği Erik Gerets’e, Avrupa’da teklifler var. Sarı kırmızılı idarecilerin sezon sonunda göndermeyi planladığı Belçikalı hoca ile 3 önemli kulüpten; Standard Liege, Feyenoord ve Eintracht Frankfurt yakından ilgileniyor.

Kendisine gelen önerileri incelemeye alan tecrübeli teknik adamın G.Saray’da hedefine ulaşamaması halinde önümüzdeki sezon ülkesi Belçika’da çalışmaya sıcak baktığı öğrenildi. Gerets’in bu yüzden Standard Liege Kulübü’nün teklifine yakın olduğu belirtildi. Lider Anderlecht’in 6 puan gerisinde olan Belçika ekibinin idarecilerinin ise Erik Gerets ile şimdiden söz kesmek istediği ancak anlaşamadığı öğrenildi.

Belçika olmazsa Hollanda

Ülkesi Belçika’da çalışmasına kesin gözüyle bakılan Gerets’le, Erwin Koeman ile başarılı olamayan Hollanda’nın Feyenoord Kulübü’nün de temas halinde olduğu belirtildi. Feyenoordlu yöneticilerin, daha önce formasını giydiği ve teknik direktörlüğünü yaptığı PSV’den tanıdıkları Gerets’te ısrarcı oldukları öğrenildi. Gerets’in Almanya’nın Eintracht Frankfurt Kulübü’nden gelen teklife ise sıcak bakmadığı, ülkesi Belçika olmazsa Hollanda’ya gitmeyi düşündüğü ifade edildi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle