« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gerets: Çeyrek finalde rakip farketmez

Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets, Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde kiminle karşılaşacaklarının, kendileri için fark etmeyeceğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gerets, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, öncelikle Fortis Türkiye Kupası'nda grup maçlarını atlatmalarından dolayı memnun olduğunu dile getirerek, “Diyarbakır'da zor şartlar altında maç oynadık. Bu zeminde 1-0 kazanmayı bildik ve son 8 takım arasına kalmayı garantiledik. Bundan dolayı memnunuz” dedi.

Belçikalı teknik adam, çeyrek finalde Fenerbahçe ile eşleşme olasılıklarının bulunduğunun hatırlatılması üzerine de, “Kupada buraya kadar geldikten sonra rakibimizin kim olduğu farketmez” ifadesini kullandı.

Sivasspor karşısında kendilerini hafta sonunda zor bir deplasman maçının beklediğini kaydeden Gerets, şöyle konuştu:
“Aydın, Hasan Şaş ve Ayhan'ın hafif sakatlıkları var. Ancak, hafta sonuna kadar aramızda olmalarını ümit ediyoruz. Afrika Uluslar Kupası'ndan dönen oyuncular da aramıza katıldı. Maça kadar tam kadro olarak hazır olacağız. Eğer bundan sonra iklimlerde düzelme olursa, biz eski futbolumuza ve çalışma imkanlarımıza geri dönmüş olacağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz