« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Gereken sonucu aldık'

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş 1-0 kazandıkları Denizlispor maçı ardından açıklamalarda bulundu.

A.A
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor'un son haftalarda  iyi sonuçlar aldığını belirterek, “Puan kaybına tahammülü olmayan bir takım  olarak maça iyi başladık. Pozisyon bulmaya başladık, gol de bulduk. İlk yarıda hedefimiz buydu. İkinci yarıda daha iyi olmamıza ve zaman zaman pozisyon  bulmamıza rağmen defansa yüklenince rakibe şans da verdik. Bu da bizim  zaaflarımız oldu. Net gol pozisyonlarımız vardı, ama oyunda kopmalar oldu. maçın  genelinde oyuncularımız iyi çalıştı. Bu maçın önemini biliyorlardı. Onları tebrik ediyorum. Güzel bir maç oldu, iyi bir sonuç aldık” diye konuştu.

FENERBAHÇE'Yİ YENMEK İSTİYORUZ

Önümüzdeki Fenerbahçe maçının sorulması üzerine Güneş, “Maç skorları  bakımından şunu ya da bunu söylemek mümkün değil. Biz her maça kazanmak için  çıkacağız. Aldığımız sonuçlar bizi nereye götürür hep beraber göreceğiz. Uzun  vadeli, yani mesela şampiyonluk, ikinci olmak üçüncü olmak gibi sloganları  kullanmak istemiyorum. Şimdi Denizli maçını aldık, o bitti. Fenerbahçe maçın için  de Salı günü çalışmalara başlayacağız. O maçtan sonra yine konuşuruz. Şu anda  erken bizim için hedef koymak” şeklinde konuştu.;

Kaleci Onur da zor maç olacağını bildiklerini belirterek, “Hocamız, bu  maçın önemini sürekli bize anlattı. Rakibimiz, sıralamasındaki yerinden dolayı  kazanmaya çıkacaktı. Biz de kazanmaya çıktık. Bu maçı aldığımızda Fenerbahçe  maçına final maçı olarak çıkacaktık. Trabzospor'u layık olduğu yere çıkarmak  istiyoruz. Fener maçını da kazanıp ligin ikinci yarısında zirvede olmak  istiyoruz. Hocam bana şans verdiği sürece, gol yemeden maçlara çıkmaya devam  edeceğim. Hayallerimin kalecesi olan bir hocamla çalışmak, inanılmaz güven  veriyor bana” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz