Gündem Haberleri

  'Gerçekten dev adammışsın'

  A.A
  18.05.2011 - 15:15 | Son Güncelleme:

  NBA'de Utah Jazz forması giyen milli basketbolcu Mehmet Okur, amacının Utah Jazz'da kariyerini sonlandırmak olduğunu söyledi. Okur, ilk kez karşılaştıkları Hayrünnisa Gül'ün, “Gerçekten dev adammışsın” dediğini, kendisinin de “İsmimizi oradan aldık” karşılığını verdiğini aktardı.

  NBA'de Utah Jazz forması giyen milli basketbolcu Mehmet Okur, amacının Utah Jazz'da kariyerini sonlandırmak olduğunu söyledi.

  Çankaya Köşkü'nde düzenlenen 81 İlden 81 Yıldız Eğitim Projesi tanıtım toplantısına katılan Okur, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  Basketbol yaşamında NBA'de oynamayı hayal ettiğini ve bunun da gerçekleştiğini dile getiren Okur, bunun uzun sürmesini diledi. Utah Jazz ile 1 yıllık daha sözleşmesi olduğunu anlatan Okur, “Amacım Utah'ta kariyerimi sonlandırmak. Emekli olup formamı salonda asılı görmek istiyorum” dedi.

  Siyaset dünyasından teklif gelmediğini ifade eden milli oyuncu, basketbola hizmet edeceğini söyledi. Okur, “En büyük hedefim basketbol okulları açmak. Gelecek ne getirir, onu önümüzdeki yıllarda göreceğiz” diye konuştu.
  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül ile aralarında geçen diyaloğu da anlatan Okur, ilk kez karşılaştıkları Hayrünnisa Gül'ün, “Gerçekten dev adammışsın” dediğini, kendisinin de “İsmimizi oradan aldık” karşılığını verdiğini aktardı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı