« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gerçek Galatasaray 4 Ağustos’ta İzmir’de

Kalli, takımdan göndereceği beş futbolcudan üçünü belirlediğini belirterek, "4 Ağustos’ta Karşıyaka ile oynayacağımız son hazırlık maçına, ligde mücadele edeceğimiz kadroyla çıkacağız" dedi.

(Adem KABAYEL)
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, takımdan göndereceği futbolcuları bugün yapılacak Bochum maçında belirleyeceğini söyledi. Dün Bochum’da basın toplantısı düzenleyen Kalli, 4 Ağustos’ta İzmir’de Karşıyaka ile oynanacak hazırlık maçında sahaya çıkaracağı takımın, ligde sahaya süreceği kadrosu olacağını açıkladı.

Galatasaray’a ilk geldiği zaman kadroda 36 futbolcu olduğunu belirten Feldkamp, "Bu kadrodan beş oyuncu eksilecek. İlk üç isim belli, diğerleri için daha karar vermedim. Bochum maçı, gönderilecek futbolcular için son karar verme maçım olacak. Kadroyu 24 futbolcuya indirmeye çalışacağım" dedi. Bochum karşısına son 3 maçın bir karması ile çıkacağını belirten tecrübeli teknik adam, "Lincoln dışında her oyuncu hemen hemen 90 dakika oynadı. 4 hazırlık maçımız daha var. İzmir’de 4 Ağustos’ta son hazırlık maçında 16-18 kişilik bir kadro ile gideceğiz. Esas yol planımız o" ifadelerini kullandı.

Lig çekişmeli olacak

Feldkamp,
gelecek yıl hedeflerinin ne olduğu yönündeki soruya da, "Biz her şeyden önce Fenerbahçe’nin 14 puan gerisindeydik. Ben şuna söz verdim; bu yıl şampiyonluk ufak puan farkıyla belli olacak" yanıtını verdi.

Feldkamp, İsviçre’de Anderlecht ile oynadıkları karşılaşmadan sonra başkan Özhan Canaydın ile aralarında geçen bir diyaloğu da anlatarak, "Başkan maçını izledikten sonra bana gelerek, ’Ben Business uçtum ve geldim. Eski oyuncularımı izlemek için mi geldim’ diye sordu. Ben de kendisine, ’Siz üç yıldır izliyorsunuz, ama ben daha izlemedim’ diye cevap verdim" dedi. İlhan SÖYLER

Lincoln hayranları GS kampını bastı

Cimbom’un dün sabah yaptığı antrenmanı, Lincoln’ün hayranı olan bir grup Alman genç kız da izledi. "Lincoln" yazılı Schalke 04 formalarıyla idman sahasına gelen kızlar, "Onu çok seviyoruz. Paramız olursa İstanbul’a onu izlemeye gideceğiz" dediler.

Bunları da Beğenebilirsiniz