Gündem Haberleri

  Gerçek düşünceleri mi kendisini mi pazarlıyor

  hurriyet.com.tr
  02.10.2007 - 14:09 | Son Güncelleme:

  Ünlü yönetmen Fatih Akın, "Türkiye'de askerlik yapmam, gerekirse Türk vatandaşlığından çıkarım" dedi.

  Bu sözlerin ardından sizlerden binlerce yorum geldi. İçlerinde yayınlayamadığımız eleştirilerin de bulunduğu yorumlarınız üç ana gruba ayrılıyor.

  <ınput type="hidden" value="1391" name="pollID"><ınput type="hidden" value="1" name="pollVoted">
  Gerçek düşünceleri mi kendisini mi pazarlıyor?
  <ınput type="radio" value="100076" name="pollchoice">Fatih Akın, başarılı bir film yönetmenidir, askerlikle ilgili düşüncelerini söylemiştir. Bu da gayet doğaldır.
  <ınput type="radio" value="100077" name="pollchoice">Fatih Akın, Orhan Pamuk'a özenip Türkiye'ye saldırarak Oscar için kendisini pazarlamaktadır.
  <ınput type="radio" value="100078" name="pollchoice">Bu sözler önemli değil, önemli olan Orhan Pamuk ve Fatih Akın'ın dünyada elde ettiği başarılardır.
  <ınput style="FONT-SIZE: 12px; WIDTH: 80px; FONT-FAMILY: Verdana; HEIGHT: 20px" onclick="return validateanket1391();" type="submit" value=" Gönder " name="anket">

   

  Soru şu:Fatih Akın, gerçek dünya görüşünü mü ortaya koydu yoksa Türkiye'yi, Kürt sorunu ve Ermeni Tasarısı üzerinden eleştirerek Oscar adaylığı için dikkat mi çekmeye çalıştı.

   

  Yoğun olarak gelen bir başka soru ise şöyle: Fatih Akın, yazar Orhan Pamuk'a özendi. Pamuk, Kürtlerin öldürüldüğünü, Ermenilerin de katledildiğini söylemiş ve bu nedenle kendisine Nobel ödülü verildiği iddiaları ortaya atılmıştı.

   

  Şimdi sizlerden gelen çeşitli yorumları netleştirmek için, konuyu sizlerin görüşüne sunuyoruz.

  Oyunu kullan ankete katıl, konu netlik kazansın.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı