« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gerçeği gösteririz

Denizli, Lucescu'nun ‘‘Tek gerçek G.Saray’’ sözlerine cevap verdi. Takımının geçen yıl Türkiye'nin en büyüğü olarak kendisini kanıtladığına dikkat çeken Fenerbahçe Teknik Direktörü, ‘‘Bu yıl da aynı başarıyı göstereceğiz. Bizim asıl işimiz takıma futbol oynatmak. Bu işlere girmemiz doğru değil’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Göstermiştik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, G.Saray Teknik Direktörü Lucescu‘nun ‘‘Türkiye'nin tek gerçeği G.Saray’’ sözüne karşılık, ‘‘Neyin gerçek olup olmadığını sezon sonunda herkese gösteririz. Zaten bunu geçen yıl da göstermiştik’’ diye konuştu.

İşimiz futbol

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bugüne kadar hiçbir olay yaşanmadığını kaydeden Denizli, ‘‘F.Bahçe Stadı'nda bugüne kadar ne oldu? Kimsenin ne burnu kanadı, ne bir tarafı çizildi. Bu gibi şeyler bizim mesleğimizin dışındadır ve bu konulara girmemiz de doğru değildir‘‘ dedi.

Açıklanmalı

Denizli, Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in lig takviminin bir hafta geri çekilmesine ait düşüncesinin bir an önce açıklanmasını isteyerek, ‘‘Böyle bir düşünce varsa, biz de ona göre önlem alacağız. Devre arası programını gözden geçireceğiz’’ dedi.

Kuşkumuz yok

Beşiktaş yenilgisine değinen Denizli, ‘‘Galibiyet ve mağlubiyet olacaktır, ama sezon sonunda hedefimize ulaşacağız. Kimsenin kuşkusu olmasın’’ dedi. Denizli, ‘‘Yöneticiler Hakan Şükür, Okan Buruk ve Nouma'yı transfer etmeye çalışıyor. Bu konuda ne diyorsunuz’’ sorusuna ise şu yanıtı verdi:

İyi gidiyor

‘‘Ben de transferlere yönetimle aynı paralelde bakıyorum. Transferler iyi gidiyor. Ancak şu an net bir sonuç yok.’’ Önümüzdeki haftadan itibaren forma giymesi için çaba harcanan Fatih dün Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. F.Bahçeli futbolcular ameliyat olan ve ilk yarıyı kapattığı belirtilen Oktay'ı hastanede ziyaret etti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.