ANKARA HABERLERİ

Geniş format baskıda liderliğe oynuyoruz

Cengizhan ÇATAL
01.07.2007 - 00:00Son Güncelleme :

HP Geniş Formatlı Yazıcılar Türkiye Müdürü Velda Avad ile Türkiye’nin geniş formatlı baskı makinalarında, Ortadoğu’da liderliğe oynadığını söyledi.

YEREL HABERLER ANKARA

Cengizhan ÇATAL

Ankara Sheraton Otel’de müşterileriyle bir araya gelen firma yeni geniş format baskı ürünlerinin tanıtımını yaptı. müşterilerine tanıttı. HP’nin geniş formatlı yazıcılardan sorumlu olan Türkiye Müdürü Velda Avad, Türkiye’nin bu konuda Ortadoğu liderliğine oynadığını belirtti ve şunları söyledi:

NEREDE KULLANILIYOR "Geniş formatlı yazıcılar daha çok detayın önemli olduğu endüstriyel faaliyetlerde kullanılmaktadır. Bu makinalar baskı hızı, renk tutarlılığı, sürekli ve yüksek hızlarda çalışabilme özelliklerine sahiptir. Harita baskılarında, bina ve araç giydirme firmalarında, afişlerde, uydu fotoğrafı baskılarında kısacası büyük boyuttaki baskılarda ve detayın önemli olduğu işlerde geniş format yazıcılar tercih edilir.

DÜNYA PAZARINDA PAY HP, dünyadaki baskı makinası pazarının yüzde 80’ine hakim bir şirkettir. Firmamıza en yakın rakibimiz olan şirket bizden on kat daha küçüktür. Pazarın lideri konumunda olduğumuz için en yüksek teknonolojiyi en hızlı şekilde müşterilerimize sunmak zorundayız. Bizi bu alanda birinci sıraya çıkaran anlayış budur. Dünya’nın en önemli dört otomotiv firması projelerinde bizim yazıcılarımızı kullanmaktadır.

TÜRKİYE’NİN YERİ Türkiye geniş formatlı baskı alanında hızla büyüyen bir ülke. HP olarak Türkiye’deki pazarın da yüzde seksenine hakim durumdayız. Ülkemizde dijital baskı pazarı her yıl yüzde on oranında büyüme gösteriyor. Özellikle inşaat firmaları ve endüstri alanında Türkiye, Ortadoğu’da önemli bir yere sahip. Bu firmaların projelerinde biz önemli bir yer tutuyoruz. Aldıkları baskılarda en ufak bir çizginin bile yanlış olması tekrar düzeltilmesi mümkün olmayan hatalara neden olabilir. Bu yüzden Hp geniş format yazıcıları müşterilerimizden tam not aldığı için Türkiye’de de önemli bir pazar payına sahibiz."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Geniş format baskıda liderliğe oynuyoruz haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.


ANKARA YOL DURUMU
Ankara1 DERECE
Yol durumu »
ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:52
 • Guneş
  07:36
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:18
 • Akşam
  17:35
 • Yatsı
  19:08
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı