Geniş Aile: Yapıştır!

Hürriyet Haber
04.10.2015 - 12:12 | Son Güncelleme:

İlk kez çok sevilen bir komedi dizisi sinema filmi olarak beyazperde de!

Çok sevilen, hasretle beklenen, kocaman bir aile olan “Geniş Aile” ekibi; sevenleriyle “Geniş Aile: Yapıştır!” filminde hasret giderecek. Ekranların en bitirim, en komik, en sevilen dörtlüsü Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz’ın başrollerini paylaştığı “Geniş Aile: Yapıştır!”, 9 Ekim’de sinemalarda!

Diyaloglarıyla dillere dolanan Geniş Aile dizisi, sinema filminde de aynı samimi ve ince esprileri ile sevenlerini kahkahaya boğacak.
Çekimleri Ayvalık ve İstanbul’da gerçekleştirilen dizinin fenomen dörtlüsü Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz’ın başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda, yine dizinin sevilen yönetmeni Ömer Uğur oturuyor. Vazgeçilmez aile üyeleri Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş ile Mustafa Uzunyılmaz’ın da rol aldığı filmin kadrosuna dahil olan sürpriz isimler ise; Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş, Renan Bilek ve Levent Niş. Filmin senaryosu Cüneyt İnay’ın imzasını taşıyor.

Yayınlanan tanıtım videolarıyla sosyal medyayı sallayan GENİŞ AİLE:YAPIŞTIR’ın iddiası tüm izleyicilerine bol kahkaha ve macera dolu saatler yaşatmak!

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

Etiketler:
    Sayfa Başı