Gündem Haberleri

  Genelkurmay'dan Daum'lu Zafer Bayramı filmi

  ANKARA / DHA
  27.08.2009 - 08:19 | Son Güncelleme:

  Genelkurmay Başkanlığı tarafından, "30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü" dolayısıyla hazırlanan filmde, Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ve Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ın Türkçe kutlama mesajlarına da yer verildi.

  Genelkurmay Başkanlığı'nca hazırlanan ve üzerinde "Güçlü Ordu, Güçlü Türkiye" yazılı CD, basın kuruluşlarına dağıtıldı. Türk Silahlı Kuvvetlerinin yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetlerinin de anlatıldığı görüntülerde, şehit yakınları, gaziler, sanatçılar ve sporcular "30 Ağustos Zafer Bayramı"na ilişkin kutlama mesajları yer alıyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ve Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard da bu filmde yer alanlar arasında. Daum, Türkçe olarak, "30 Ağustos Zafer Bayramı hepimize kutlu olsun" Rijkaard ise "30 Ağustos kutlu olsun" diyor.

   

  Genelkurmay’ın filminde yer alanlar arasında, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Beşiktaşlı Rüştü Rençber, Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, Galatasaraylı Emre Aşık, Trabzonsporlu Egemen Korkmaz ile Selçuk İnan, Hülya Koçyiğit ve Kayahan da bulunuyor.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı