Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Genelkurmay, PKK tuzaklarını yayınladı

  İHA
  12 Nisan 2016 - 09:10Son Güncelleme : 12 Nisan 2016 - 09:15

  Genelkurmay, Şırnak'ta devam eden operasyonlar sırasında bölücü terör örgütü mensuplarının tuzaklarının görüntülerini yayınladı.

  Şırnak’ta, askerlerin bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek için düzenlediği operasyonlar, kararlılıkla devam ediyor. Bölücü terör örgütü mensuplarının sokak ve caddelerde vatandaşların evlerine verdiği zararlar fotoğraf karelerine yansıdı.

  Genelkurmay, PKK tuzaklarını yayınladı

  Şırnak’ta, bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek için operasyonlara kararlılıkla devam ediliyor. Devam eden operasyonlarda teröristler tarafından il merkezinde yapılan barikatlar, asker ve polisler tarafından kaldırılıyor.

  Genelkurmay, PKK tuzaklarını yayınladı

  Teröristlerin, bölgede kararlılıkla mücadele veren askerlere kalleşçe zarar vermek için; yollara, duvarlara, bina girişlerine, toprak altına tuzakladıkları birçok el yapımı patlayıcı tespit edilerek imha edildi. Şırnak sokaklarında hainler tarafından açılmış hendeklerin kapatılma işlemlerine de devam ediliyor. Teröristlerin, vatandaşlara ait binalarda oluşturdukları yaşam alanları, gözetleme amaçlı açılan mazgallar, evlerden evlere geçiş amacıyla kullanılan tüneller ve bu tünellerin kapatılmasına ait görüntüler fotoğraflara yansıdı.

  Genelkurmay, PKK tuzaklarını yayınladı

  Etiketler: terörist , PKK , Silopi , EYP , bomba
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı