Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Genelkurmay Başkanı'nın CHP'ye getirdiği hediye belli oldu

  Ümit KOZAN / DHA
  09.08.2012 - 12:04 | Son Güncelleme: 09.08.2012 - 17:06

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek baş başa görüştü. Orgeneral Özel’in korumaları aracın bagajındaki kutular içindeki hediyeleri parti binasına götürdü. Hediye paketlerinin içinde çikolata olduğu öğrenildi.

  Orgeneral Özel saat 11.05’te CHP Genel Merkezi’ne geldi. Kamuoyunda aralarında soğukluk olduğu ve önceki gün Ankara’da Çukurca’da şehit düşen askerin cenazesinde tokalaşmayarak, selamlaşmadıkları iddia edilen Kılıçdaroğlu ile Orgeneral Özel’in görüşmesine medya büyük ilgi gösterdi. Orgeneral Necdet Özel’i CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç kapıda karşıladı. Görüşme, CHP basın bürosu görevlileri tarafından görüntülenirken, gazeteciler içeri alınmadı.

  ORG. ÖZEL, KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARET ETTİ / WEB TV

  Kısa süre sonra tüm görevliler dışarı çıkarken, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, baş başa görüşmeye geçti.  Görüşme 1 saat 25 dakika sürdü. Görüşme bitiminde Kılıçdaroğlu Özel'i arabasına kadar uğurladı. Burada Kılıçdaroğlu ve Özel tokalaşırken, Özel asker selamı vererek makam aracına bindi. Kılıçdaroğlu, konuğunu el sallayarak uğurladı.

  GÖRÜŞMEDEN KARELER 

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, gazetecilerin Şemdinli ve gündemdeki terör olaylarıyla ilgili sorularını yanıtlamazken, Kılıçdaroğlu da baş başa gerçekleşen görüşmenin içeriği hakkında bilgi vermedi.

  HEDİYE PAKETLERİNDE NE VARDI?

  Orgeneral Özel’in korumaları aracın bagajındaki kutular içindeki hediyeleri parti binasına götürdü. Kutularda çikolota olduğu öğrenildi.

  ARALARINDA SOĞUKLUK OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Orgeneral Özel'in geçtiğimiz günlerde Ankara'daki şehit cenazesinde tokalaşmadıkları ve aralarında soğukluk bulunduğu iddiaları medyada yer almıştı. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu, cenazede tokalaşmadıklarını ama selamlaştıklarını, aralarında gerginlik olmadığını ve Genelkurmay Başkanı'nın kendisini ziyaret edeceğini söylemişti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı