Gündem Haberleri

  Genelkurmay Başkanı Eskişehir'de

  Hakan TÜRKTAN/ESKİŞEHİR (DHA)
  07.10.2011 - 13:46 | Son Güncelleme:

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve kuvvet komutanları Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir’i makamında ziyaret etti.

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Emin Murat Bilgel, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten ve 1’nci Hava Kuvveti Komutanı Korgeneral Abidin Ünal ile birlikte Vali Kadir Koçdemir’i ziyaret etti.

  Orgeneral Necdet Özel’in valiliğe gelişi sırasında polis yoğun güvenlik önlemi aldı. Vali Koçdemir ve vali yardımcıları tarafından Vilayet Meydanında karşılanan Orgeneral Necdet Özel, polis tören mangasını selamladıktan sonra valilik makamına geçerek bir süre vali ile görüştüler. Protokolün karşılama törenine Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Özaydın da katıldı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’in, Valilikten sonraki programı basına kapalı gerçekleşti. Özer’in 1’inci Hava Kuvveti Komutanlığında denetlemelerde bulunacağı öğrenildi.

  GENELKURMAY BAŞKANI'NIN ZİYARETİNDEN KARELER

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı