MANİSA HABERLERİ

Genel Sekreter Memiş’ten Başkan Selçuk’a Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 15:31Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ HALİL MEMİŞ, SARIGÖL’DE BU YIL HİZMETE AÇILAN MABEM VE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SARIGÖL ÇOCUK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ’NE ZİYARETTE BULUNDU.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Sarıgöl’de bu yıl hizmete açılan MABEM ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ne ziyarette bulundu.
Memiş’e ziyaretinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Sarıgöl Belediyesi Başkanı Necati Selçuk da eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Halil Memiş ve Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı Ustamehmetoğlu, 5 yaş gurubu öğrencilerle bir araya gelerek miniklerle yakından ilgilendi. Memiş,’’Gerçekten öğretmenlik zevkli ve meşakkatli bir meslek. Çocuklarla uğraşmak gerçekten büyük özveri istiyor. Bu ziyaretimizin amacı belediyelerimize ziyaret ederek istişarelerde bulunmak. Eğitim kurumlarımızda görülen eksiklerin belirlenerek giderilmesini sağlamaktır.’’ dedi.
Sarıgöl Kültür ve Sanat Merkezi ziyaretinde özellikle kız çocukları ile ilgilenen Ustamehmetoğlu, çocukları severek, saçlarını ördü.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Genel Sekreter Memiş’ten Başkan Selçuk’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genel Sekreter Memiş’ten Başkan Selçuk’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı