MANİSA HABERLERİ

Genel Sekreter Memiş Sarıgöl’de İncelemelerde Bulundu

IHA
28.10.2015 - 09:07Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ HALİL MEMİŞ, MANİSA'NIN SARIGÖL İLÇESİNE BAĞLI SIĞIRTMAÇLI VE BAHADIRLAR MAHALLELERİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Manisa’nın Sarıgöl ilçesine bağlı Sığırtmaçlı ve Bahadırlar mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Manisa’nın Sarıgöl ilçesine bağlı Sığırtmaçlı ve Bahadırlar mahallelerinde yapılan plaka taş döşemeleri ve evlerin badana çalışmalarını yakından inceledi. Sarıgöl belediye Başkanı Necati Selçuk ile birlikte iki mahalledeki çalışmaları yerinde takip eden Memiş, "Mahallerimiz pırıl pırıl olacak. Tüm gayretimizle çalışıyoruz" dedi. Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ise "Mahallelerimizde kilit taş döşemeleri yoğun devam etmekte. Sığırmaçlı ve Bahadırlar mahallelerindeki çalışmalarımızı Sayın Halil Memiş ile takip ettik." dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Genel Sekreter Memiş Sarıgöl’de İncelemelerde Bulundu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 09 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genel Sekreter Memiş Sarıgöl’de İncelemelerde Bulundu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı