HATAY HABERLERİ İSKENDERUN HABERLERİ

Genel müdür, işçilerle yemekte buluştu

DHA
05.04.2018 - 09:51Son Güncelleme :
DHA

Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay),(DHA)-HATAY'ın İskenderun ilçesinde İsdemir Genel Müdürü Toker Özcan, Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, merkez yöneticileri ve çelik işçileriyle birlikte öğle yemeği yedi.
İsdemir’de ikinci sendikanın örgütlenme mücadelesi sürecinde geçen gergin ve stresli günleri geride bırakan çelik işçisi, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali sekreter Bayram Altun, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve Genel Merkez yöneticileri buluştu. Çelik İş Sendikası Genel merkez ve Şube yöneticileri İsdemir tesislerinde incelemelerde bulunduktan sonra işçiler ile birlikte öğle yemeğinde bir araya geldi. İsdemir’de yetkili sendika konumuna gelen Çelik-İş Sendikasının üyeleri emekçi işçiler, İsdemir Genel Müdürü Toker Özcan ve Çelik-İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri ile bir arada olmanın onuru ile mutluluğunu yaşadı. Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Merkez yöneticileri işçilerle yemekten sonra sohbet etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin İskenderun haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği İskenderun haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Genel müdür, işçilerle yemekte buluştu haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı