GeriSpor Gençtürk'ün listesine 4 yeni isim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gençtürk'ün listesine 4 yeni isim

Gençtürk'ün listesine 4 yeni isim
refid:21559593 ilişkili resim dosyası

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanlığı'na adaylığını açıklayan üç isimden biri olan Ahmet Gençtürk, aday kadrosunu dört yeni isimle güçlendirdi.

Önceki listeye Özlem Akdurak, Tolga Yağlı, Engin Kalafatoğlu ve Emre Derman da katıldı. Önümüzdeki günlerde dört önemli kişinin daha Gençtürk’ün listesinde yer alacağı öğrenildi.

Yıllarca Türkiye Yelken Federasyonu’nda Genel Sekreter olarak görev alan Ahmet Gençtürk, bu görevinden ayrıldı ve bilindiği gibi başkanlık seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

Genç bir kadro ile yola çıkan Gençtürk’ün açıkladığı aday yönetim kadrosunda Ferit Esen, Sedef Köktentürk, Nevzat Taşkın, Feyyaz Ünal ve Adnan Yurdum’un adları geçiyor ayrıca Dr. Orkun Soyer ile geçtiğimiz günlerde İtalya Laser Master Şampiyonu olan Alp Alpagut’tan da destek alındığı belirtiliyordu.

turksail.com'un haberine göre; yapılan yazılı bir açıklama ile 4 yeni isimle kadronun güçlendirildiği duyuruldu.

Aday yönetim kuruluna Çeşme Yelken Kulübü Başkanı ve İzmir İl Temsil Kurulu’nda İzmir kulüplerinin temsilcisi olan Özlem Akdurak, Karşıyaka Kulübü Yönetim Kurulu üyesi eski milli yelkenci Tolga Yağlı ile Trabzonspor Yelken Kulübü kurucu üyesi, International Fun Board Class yönetim Kurulu üyesi Engin Kalafatoğlu da eklendi.

Ahmet Gençtürk ayrıca Disiplin Kurulu Başkanlığı’na da aday olarak ünlü avukat ve yat yarışçısı Emre Derman’ı gösterdi.

Bu şekilde kadrosundaki ilk sekiz ismi açıklayan Gençtürk’ün önümüzdeki günlerde dört yeni ismi daha listesine ekleyeceği ifade edildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle