Gençpa'nın tercihi Feveran

Hürriyet Haber
15 Haziran 2017 - 14:31Son Güncelleme : 15 Haziran 2017 - 14:31

“Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” Gençpa, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda iş ortağını seçti. Firma yeni dönemde tüm iletişim faaliyetlerini Feveran ile yürütecek.

“İletişim markaların ölçüsüdür” mottosuyla hareket eden 360 derece entegre iletişim ajansı Feveran İletişim, müşteri portföyüne Gençpa Teknoloji’yi ekledi. Feveran, “Türkiye’nin Akıllı Tedarikçisi” olarak 2002 yılından beri iş ortaklarına ve bayilerine hizmet veren Gençpa’ya stratejik iletişim ve dijital iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

Yüksek teknolojik ürünleri tüm dünya ile aynı anda Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturmaya öncülük eden Gençpa, Türkiye’de faaliyet gösteren birçok global markanın dağıtıcılığında aktif rol oynuyor. Feveran, önümüzdeki dönemde Gençpa’nın Türkiye pazarına ilk defa getireceği global markaların lansman ve iletişim süreçlerinden de sorumlu olacak.

Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri hizmeti sunan Feveran, bunların yanı sıra iş ortaklarına dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetleri veriyor.    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı