ESKİŞEHİR HABERLERİ

Gençlik Merkezi Kayıtları Başlıyor

IHA
05.09.2015 - 12:32Son Güncelleme :

MERKEZ KAYITLARI BAŞLIYOR

IHA

Odunpazarı Belediyesi tarafından kurulan Gençlik Merkezi’nde yeni kurs kayıtları başlıyor.
"Gençlere değer veriyor, gençlerle yükseliyoruz" sloganıyla çalışmalarına başlayan Gençlik Merkezi, yeni dönemde de açacağı kurslarla gençlere hizmet verecek. Açıldığı günden itibaren gençlerin kentteki diğer gençler ile iletişim kurmasını, farklı kişiliklere ve kültürlere sahip olan insanların ortak noktada buluşmasını sağlıyor. Bilgi ve birikimlerin paylaşıldığı, yeni fikirlerin üretildiği ve gençler arasında sıkı bir bağın kurulduğu Gençlik Merkezi kişisel gelişimlere de katkıda bulunuyor. Gençlik Merkezi’nde işaret dili, diksiyon, yabancı dil, gitar ve saz kursları veriliyor.
Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından açılacak kurslar için ön kayıtlar başladı. Başvurulara bağlı ekstra kursların da açılabileceğini belirten yetkililer, üniversiteye yeni başlayan öğrencilerin çevre edinebileceği, bilgi ve birikimlerini paylaşabileceği etkinliklerin yapılacağı merkeze gençleri beklediklerini kaydetti. Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezi, Gençlik Bulvarında bulunan Eskişehir KYK Kız Öğrenci Yurtlarının karşısında bulunuyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Gençlik Merkezi Kayıtları Başlıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Eylül 2015 tarihinde saat 12 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gençlik Merkezi Kayıtları Başlıyor haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:18
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:28
 • Akşam
  17:42
 • Yatsı
  19:17
Sayfa Başı