« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Gençliğin geri gelmez"

Play-off'larda finale çıkan Boston Celtics'in tecrübeli yıldızı Kevin Garnett, gerçekleştirilen basın toplantısında LeBron James'e tavsiyeler yolladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Daha önce James'in geçtiği yollardan geçen ve takım değiştiren Garnett, yaptığı açıklamalarda James'in alacağı kararın yalnızca kendisini değil ailesi ve geleceğini de yakından ilgilendirdiğini belirtti.

Demeçlerinde James'e mesajlar veren Garnett, "Sadakat bazen size zarar verebilecek bir şey, çünkü gençliğinize geri dönmeniz mümkün olmaz. Dürüstçe söyleyebilirim ki, geriye dönebilseydim ve bu durumu tekrar yaratma şansım olsaydı, bu organizasyonla ilgili şu an bildiklerimi de düşünüerek, daha erken yapabilirdim diyebilirim." şeklinde konuştu.

Açıklamalarının devamında LeBron'un aklından ne geçtiğini bilmediğine dikkat çeken Garnett, oyuncuyla bu konuda konuşmadığını söylerken, "Bu onun dünyası. O nasıl olmasını isterse, nasıl kararlar alırsa muhtemelen bu onun için en iyisi olacak. Yalnızca onun için değil  ailesi için de." diyerek sözlerini noktaladı.

James'in durumuna benzer bir durumun içinden çıkan Garnett de, uzun süre Minnesota forması giymiş ancak daha sonra kazanmak adına 2007 yılında Boston yolunu tutmuş ve kariyerindeki ilk şampiyonluğunu elde etmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz