ESKİŞEHİR HABERLERİ

Gençlerle Kariyer Sohbetleri Projesi Başladı

IHA
15.10.2015 - 16:39Son Güncelleme :

GENÇLERLE KARİYER SOHBETLERİ PROJESİ BAŞLADI

IHA

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’nın himayesinde gerçekleşen "Kariyer Günleri" projesi kapsamında Turgut Reis Endüstri Meslek Lisesi ziyaret edildi.
Ziyarete; Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Garnizon Komutanı Hava Korgeneral Mehmet Şanver, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, İl Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, Eskişehir İşkur Müdürü Hasan Yoldaş ve çeşitli mesleklerden üst düzey yöneticiler katıldı.
Proje ile lise öğrencilerine yönelik; temel insani değer ve erdemlerin kazandırılması, değerlere karşı duyarlılık oluşturulması, milli birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusunun pekiştirilmesi amaçlanıyor. Proje ile üst düzey yöneticiler öğrencilerle yüz yüze iletişim sağlayarak deneyim ve tecrübelerini paylaşacak.
Vali Tuna ve beraberindeki yöneticiler, Turgut Reis Endüstri Meslek Lisesinde sınıflara girerek öğrencilerle proje kapsamında bir araya geldiler. Bir ders saati sürecek olan söyleşiler 10’ar dakikalık 4 oturum ile yapılacak. İlk oturumda rol ve model olabilecek üst düzey yöneticiler yaşam hikayelerini anlatarak, öğrencilerin kendilerini daha yakından tanımalarını sağlayacaklar. İkinci oturumda üst düzey yöneticilerin meslekleri ve çalışma alanları konuşularak, öğrenciler için mesleki rehberlik yapılacak. Üçüncü oturumda öğrencilerin, kişisel ve mesleki yaşamlarında sahip çıkmaları gereken değerler anlatılacak. Son oturumda ise soru-cevap kısmı gerçekleştirilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Gençlerle Kariyer Sohbetleri Projesi Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 16 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gençlerle Kariyer Sohbetleri Projesi Başladı haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:06
 • Öğle
  13:05
 • İkindi
  15:28
 • Akşam
  17:42
 • Yatsı
  19:17
Sayfa Başı