« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençlerimize test

Şampiyonada yer alan her takımdan 3 oyuncuya kemik yaşı testi uygulandı. Özgürcan Özcan, Eray Birnican ve Cengiz Çoban’ın sol el bileklerinin MR’larının çekildiği kaydedildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Pizzacıda kutlama

FIFA 17 Yaş Altı Dünya Gençler Futbol Şampiyonası’ndaki ilk maçında Avustralya’yı 1-0’la geçen Milli Takım, Uruguay ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başladı. Mehmet Yılmaz’ın sakatlığının devam ettiği, ancak Avustralya karşısında herhangi bir futbolcunun sakatlanmamasının da teknik heyeti sevindirdiği kaydedildi. Takımımız, Avustralya karşısında alınan 1-0’lık galibiyeti pizzacıda kutladı ve ardından da şehir turu yaptılar.

Proje kapsamında

FIFA’nın deneme amacıyla geliştirdiği proje kapsamında, 17 Yaş Altı Dünya Gençler Futbol Şampiyonası’nda yer alan her takımdan 3 oyuncuya kemik yaşı testi uygulandı. Milli takım oyuncularından Özgürcan Özcan, Eray Birnican ve Cengiz Çoban’ın kemik yaşlarının tespiti için sol el bileklerinin MR’larının çekildiği kaydedildi. Genç Milli Takım Doktoru Uzm. Dr. Metin Ergün, analiz sonuçlarının şampiyona sonunda belli olacağını açıkladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz