İZMİR HABERLERİ

Gençlere 'sandığa gidin' diyor

DHA
31.03.2017 - 13:48Son Güncelleme :

BALÇOVA Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, 16 Nisan'da yapılacak Anayasa değişikliği ile ilgili Referandum öncesi üniversiteli gençlerle bir araya geliyor.

DHA

Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, 16 Nisan Referandumu için üniversiteli gençlerle görüşüyor. Gençlerle bazen öğrenci evilerinde bazen kafeteryada buluşan Çalkaya, onların 18 madde ile ilgili fikirlerini dinliyor, kendi fikirlerini aktarıyor. Balçova'da yaklaşık 15 bin öğrencinin eğitim gördüğünü ifade eden Çalkaya “Gençlerin ne düşündüğünü anlamaya çalışıyorum. Onlarla birlikte referandumun ülkemize ne getireceğini, ne götüreceğini tartışıyoruz. Ortak akılı bulursak ülkemiz için daha yararlı bir iş yapmış olacağımıza inanıyorum. Onlara 'hayır' verin diye bir telkinde bulunmuyorum. Çünkü hepsi pırıl pırıl bir zekaya sahip. Onlardan tek isteğim sandığa gidip oy kullanmaları. Ülkenin geleceği için söz sahibi olmalarını istiyorum" dedi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Gençlere 'sandığa gidin' diyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 13 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gençlere 'sandığa gidin' diyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı