İZMİR HABERLERİ

Gençlere öneriler

DHA
28.04.2017 - 11:44Son Güncelleme :
DHA

ULUSLARARASI 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği yılın ikinci ortak toplantısında TEDxReset Türkiye kurucusu Ali Üstündağ'ı konuk etti. Üstündağ, gençlere tutkularının peşinden gitmeleri mesajını verdi.

TEDxReset Türkiye'yi kuran Ali Üstündağ, Hilton Oteli'nde düzenlenen toplantıda  şunları söyledi:

"Herkesin bir hikayesi var. Kimsenin sizin hayallerinizi çalmasına izin vermeyin, kendiniz olun. Hayatınızda bir tutkunuz varsa o tutku sizi gideceğiniz yere götürür. Hikayelerimizle biz oluruz, bir oluruz, var oluruz. Kendi hikayenizi yazın, bir fikriniz varsa hayata geçirin. Hayatınızın anlamını siz yaratırsınız" dedi. İletişimin marka bilinciyle başladığını, duruş, vücut dili, performans, kıyafet ve enerjinin çok önemli olduğunu dile getiren Üstündağ, değişen dünyada gelecekte yapay zekanın insanların yaptığı pek çok işi yapacağını sözlerine ekleyerek gençlere hayatlarında bol şans diledi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Gençlere öneriler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 11 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gençlere öneriler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı