« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençler'de tatsız antrenman

Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdüren Gençlerbirliği'nde, tam kadroyla yapılan sabah antrenmanında tatsız bir olay yaşandı. Teknik direktör Mesut Bakkal, yan toplardan gelen ortalarla yapılan gol çalışması sırasında, istediklerini gerçekleştiremeyen Engin Baytar'ı idmandan çıkarttı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Engin'e ceza veren Bakkal, genç oyuncuya ilk önce tam sahada hafif koşu, ardından yan toplardan gol çalışması yaptırdı. Engin daha sonra da tüm arkadaşları antrenmanı bitirmelerine karşın tam sahadaki koşusunu sürdürdü.
Engin'in idmandan çıkışı sırasında bir taraftar, Mesut Bakkal'a ”Kameraları gördü, artistlik yapıyor” diyerek laf atınca, basın mensuplarının uyarısı sonrasında genel menajer Cem Onuk, güvenlik görevlisi aracılığıyla taraftarı tesislerin dışına gönderdi.

FENERBAHÇE'Yİ İZLEYECEKLER

Hazırlıklarını bu akşam yapacağı idmanla sürdürecek Gençlerbirliği'nde, teknik direktör Mesut Bakkal, çalışma öncesinde Dinamo Kiev-Fenerbahçe maçının ilk yarısını futbolcularıyla birlikte izleyecek.
Kırmızı-siyahlı futbolcular, akşam antrenmanına saat 19.45'te başlayacak.

ALİ CANSUN BİLMECESİ

Ücretinin iyileştirilmesi konusunda yönetimden istekte bulunan, ancak verilen yeni ücreti de kabul etmeyen Ali Cansun'un, Antalyaspor ile görüştüğü bildirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz