« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençlerbirliği'ni yenmemiz gerek

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Antalyaspor'un hedeflerinde ilerlemesi için Gençlerbirliği'ni yenmesi gerektiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Hasan Akıncıoğlu,Denizlispor deplasmanından bir puan aldıklarını ama iki puan kaybettiklerini hatırlattı. Denizlispor karşısında galibiyeti hak ettiklerine dikkati çeken Akıncıoğlu, “Denizlispor maçı geride kaldı. Artık bundan sonraki maçlara bakıyoruz. Antalyaspor'un hedefleri var. Ligde daha üst sıralara çıkmak. Antalyaspor'un hedeflerinde ilerlemesi için Gençlerbirliği'ni yenmesi gerekir” dedi.

Gençlerbirliği'nin güçlü bir kadrosu olduğuna işaret eden Akıncıoğlu, Antalyaspor'un da galibiyetten başka düşüncesi olmadığını belirtti. Sahalarında konuk edecekleri Gençlerbirliği'ni yenerek, rahat olmak istediklerini işaret eden Akıncıoğlu, Antalyaspor'un Gençlerbirliği'ni yenecek gücü olduğunu vurguladı.

“TARAFTAR BİRBİRİNİ SAHİPLENSİN”

Akıncıoğlu, Antalyaspor'un sahasında oynadığı maçlarda taraftarların kötü tezahüratı nedeniyle maddi cezalar aldığını da dile getirerek, “Taraftarlarımız takımına sahip çıksın. Yaptıkları kötü tezahüratlar her zaman takıma zarar veriyor. Bunun önüne geçmek için taraftarlar birbirini sahiplensin ve kötü tezahürat yapanları uyarsın. Taraftarların mesuliyetli davranmasını bekliyoruz. Yapılan her kötü tezahürat takıma zarar veriyor. Taraftarlarımız bunun bilincinde olsun” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz