« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençlerbirliği'ni yeneceğiz

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Antalyaspor'un hedeflerinde ilerlemesi için Gençlerbirliği'ni yenmesi gerektiğini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Hasan Akıncıoğlu, yaptığı açıklamada, Denizlispor  deplasmanından bir puan aldıklarını ama iki puan kaybettiklerini hatırlattı.  Denizlispor karşısında galibiyeti hak ettiklerine dikkati çeken Akıncıoğlu,  “Denizlispor maçı geride kaldı. Artık bundan sonraki maçlara bakıyoruz.  Antalyaspor'un hedefleri var. Ligde daha üst sıralara çıkmak. Antalyaspor'un  hedeflerinde ilerlemesi için Gençlerbirliği'ni yenmesi gerekir” dedi.

Gençlerbirliği'nin güçlü bir kadrosu olduğuna işaret eden Akıncıoğlu,  Antalyaspor'un da galibiyetten başka düşüncesi olmadığını belirtti. Sahalarında  konuk edecekleri Gençlerbirliği'ni yenerek, rahat olmak istediklerini işaret eden  Akıncıoğlu, Antalyaspor'un Gençlerbirliği'ni yenecek gücü olduğunu vurguladı.

TARAFTAR BİRBİRİNİ SAHİPLENSİN

Akıncıoğlu, Antalyaspor'un sahasında oynadığı maçlarda taraftarların kötü  tezahüratı nedeniyle maddi cezalar aldığını da dile getirerek, “Taraftarlarımız  takımına sahip çıksın. Yaptıkları kötü tezahüratlar her zaman takıma zarar  veriyor. Bunun önüne geçmek için taraftarlar birbirini sahiplensin ve kötü  tezahürat yapanları uyarsın. Taraftarların mesuliyetli davranmasını bekliyoruz.  Yapılan her kötü tezahürat takıma zarar veriyor. Taraftarlarımız bunun bilincinde  olsun” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz