« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençlerbirliği'nden Ünal Aysal'a sitem

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Kaynar, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın divan kurulu toplantısında yaptığı konuşmada Gençlerbiriliği ve Ankaragücü örneklerinin "nezaketsiz bir ifade olarak" değerlendirdiklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kaynark yaptığı açıklamada, Aysal'ın divan kurulundaki konuşmasını "şanssızlık" olarak değerlendirmek istidiklerini ifade ederek, şunları söyledi: "Kültürlü bir spor adamı. Toplantıdaki konuşmasında, 'Duraklayalım mı küçülelim mi, büyüyelim mi? Siz bu kararı verdikten sonra yönetim kurulu gereğini yapar. Tamam başarı istemiyoruz, üçüncülüğe, dördüncülüğe oynayalım, Gençlerbirliği, Ankaragücü gibi oynayalım veya işi şansa bırakalım' sözlerine sitem ediyoruz. Bunları kötü birer örnek olarak kullandığını üzüntüyle okuduk. Bu nezaketsiz ifadeyi bir şansızlık olarak değerlendirmek istiyorum. Umarım kongrede tekrar aday olur ve kazanır ve Galatasaray'la yapacağımız ilk maçta Gençlerbirliği'nin nasıl oynadığını görme imkanı bulur."


"Cavcav doğru ismi arıyor"
Gençlerbirliği'nin teknik direktör arayışlarının sürdüğünü de anlatan Kaynar, "Başkanımız konuyla ilgili yoğun bir çalışma içinde. Hafta boyu tüm mesaisini buna ayırdı. Doğru seçimi yapmak için ince eleyip sık dokuyor. Hafta başında bu süreç sonlanabir ama acele etmektense en doğrusunu bulmak önemli. Başkanımız da bu doğruyu arıyor" şeklinde konuştu.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.