« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençlerbirliği'nde, Sedat ce Ali bilmecesi

Gençlerbirliği'nde, forma şansı bulamadığı için ayrılmak istediğini yönetime bildiren Sedat Yeşilkaya ve ücretinde iyileştirme isteyen Ali Cansun ile ilgili belirsizlik sürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gençlerbirliği'nde forma şansı bulamayan Sedat daha önce kulüpten ayrılma isteğini iletmiş, yetkililer anlayış göstermişti. 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Sedat'ın menajeri aracılığıyla kulüp arayışı devam ediyor.

Başkent ekibinde sözleşmesi bu yıl sonunda sona erecek olan golcü futbolcu Ali Cansun da ücretinde iyileştirme isterken, bu konuda kendisine önerilen rakamı yeterli bulmadı. Bu nedenle de kulüp yönetimine mevcut şartlarda oynamak istemediğini iletti.

Kulüp genel menajeri Cem Onuk, Ali Cansun'un ücretinde iyileştirme yapmak için kendisine bir rakam önerdiklerini, ancak futbolcunun kabul etmediğini belirterek, "Gençlerbirliği'nde oynamayacağını bize bildirdi. Biz de kendisi için bir bonservis bedeli belirledik. Fakat bu rakamı açıklamayı uygun bulmuyorum" dedi.

Sedat Yeşilkaya'nın durumunun ise farklı olduğunu ifade eden Cem Onuk, "Sedat takımda forma şansı bulamadığı için ayrılmak istediğini bildirdi. Biz de kendisine kolaylık sağlayacağımızı söyledik. Transfer şartıyla bir yıllık kiralık olarak vermeyi düşünüyoruz. Ancak şu ana kadar bir gelişme olmadı." şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz