« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençlerbirliği'nde kombine mutluluğu

Gençlerbirliği Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Arif Ölmez, yeni sezon öncesinde kombine satışlarının kendileri açısından oldukça iyi gittiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Arif Ölmez, kombine satışlarında bu sene değişik uygulamalar yaptıklarını belirterek, “3 ay önce yeni yönetimimizi ve görev dağılımını yaptık. Kombine satış görevini de birkaç arkadaşımla beraber götürüyoruz. Bu yıl değişik işler yapmanın gayreti içindeyiz. Geçen seneki kombine satışlarımızı bu yıl yüzde 200 arttırdık” dedi.

Kurumlara giderek oralarda satış yerleri açtıklarını ve kombine satışlarını buralarda gerçekleştirdiklerini ifade eden Ölmez, “Diğer bir yöntemimiz ise kapasitesi yüksek alışveriş merkezlerinde kurduğumuz satış yerleriyle futbolseverlere ulaşmak. Model olarak bir ay önce bir alış veriş merkezinde başladık. 15 gün satış yaptık ve oradan aldığımız sonuçların iyi olması bizi cesaretlendirdi. Sonrasında iki ayrı alış veriş merkezinde daha satış yaptık. Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi'nin düzenleyeceği turnuva öncesinde de statta satış yaparak kombine satışımızı daha da pratik hale getireceğiz” diye konuştu.

Kombine satışı olarak geçen seneki satışları hemen hemen ikiye katladıklarının altını çizen Arif Ölmez, konuşmasını şöyle tamamladı:
“Geçen sene bin 500 olan kombine satışımızı, bu sene şu ana kadar 2 bin 500 civarına taşıdık. Bu demektir ki, bu sene yaklaşık 4 civarında kombine satışını yapacağız. Kombine satışlarında geçen seneki fiyatları bu sene aynı tuttuk. Hatta kredi kartına taksit imkanı sunduk. Ortalama 17-18 lig maçını düşünürseniz, 100 liraya maraton kombinesi alan bir kişi maç başına 6 lira gibi ekonomik bir rakam ödeyecek. Biz bu stat dolsun istiyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz