« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençler’e tazminat yok

G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ile Ersun Yanal’ın sözleşmesi konusunda anlaştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.BİRLİĞİ Başkanı İlhan Cavcav dün önce Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevini kabul eden Ersun Yanal’la ardından da Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’la bir araya geldi. Cavcav, Ulusoy’la Ersun’un yardımcıları Özcan Bizafi, Cengiz Demirel ve Tolga Demirtaş’ı G.Birliği’nde bırakması karşılığında anlaştı. Bunlar karşılığında da tazminattan vazgeçti.Ülkemizin milli takımı var. Türkiye’yi temsil ediyorlar. Ersun için de bizim için de federasyon için de önemli bir konu’ diyen Cavcav, Ulusoy ile yaptığı görüşmede ikna oldu.

Bakan’dan destek

DEVLET
Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Milli Takım’ın yeni teknik direktörü Ersun Yanal’ı makamında kabul etti. Şahin, Milli Takım’ın başına getirilmek kutsal bir görevdir. Böyle bir görevden Ersun Yanal da kaçamazdı. Hükümet olarak ve bakan olarak her türlü desteği vermeye hazırız’ dedi.

Ulusoy pişmandır

KADİR Has Üniversitesi Cibali Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen ‘Futbol Sohbetleri’ne katılan UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’a hakkındaki eleştirilerinden dolayı kırgın ve üzgün olduğunu belirterek, ‘Büyük bir talihsizlik yaptığı, pişman olduğu inancındayım’ dedi.

Uyanık: Fener’i yeneceğiz

Şenes Erzik
ile birlikte Trabzonspor Başkanı Atay Aktuğ ile Samsun Başkanı İsmail Uyanık da öğrencilerin sorularını cevapladı. Aktuğ, kulüp başkanlarının demeçlerinin Türk futboluna zarar verdiğini dile getirdi, Uyanık ise ‘F.Bahçe’yi yenerek sansasyon yaratacağız’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler