ANKARA HABERLERİ

Gençler Birleştirici Kuruluşta Birleştiler

IHA
30.10.2015 - 17:47Son Güncelleme :
Gençler Birleştirici Kuruluşta Birleştiler
IHA

Türkiye’nin çeşitli illerinden ve bölgelerinden Genç İş Kadınları İş Adamları sanayicileri ve yatırımcıları Ankara’da Birleştirici Genç İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (BİRSAN) kuruluşu çatısı altında birleşti.
Kuruluşun Genel Merkezinden yapılan yazılı açıklamada "Birleştirici Genç İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu ülkemizde istihdam oluşturan ülke ekonomisine katkı sağlayan üreten genç iş kadınlarının, iş adamlarının, sanayicilerin yatırımcıların bir araya gelmesiyle kurulmuştur" denildi.
Kuruluştan yapılan yazılı açıklamada Birleştirici Genç İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu kuruluşunun Türkiye’nin ve halkın birlik ve beraberliğine katkı sağlayacak ulusal ve uluslararası projelere hayata geçireceği açıklandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gençler Birleştirici Kuruluşta Birleştiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 17 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gençler Birleştirici Kuruluşta Birleştiler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı