« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gençler Avusturya'da

Gençlerbirliği, yeni sezon hazırlıkları için Avusturya'ya gitti.

A.A
SON GÜNCELLEME

Avusturya'nın Socheau kasabasında 12 gün sürecek 2. etap çalışmaları öncesinde gazetecilere açıklama yapan teknik direktör Fuat Çapa, ilk etap çalışmalarının çok verimli geçtiğini ve 2. etap kamp çalışmalarının ardından lige hazır hale gelmek istediklerini söyledi.

Avusturya kampının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Fuat Çapa, “Avusturya kampında eksiklerimizi göreceğiz. Güçlü rakiplere karşı önemli hazırlık maçları yapacağız. Bu maçlar sonunda ne gibi eksiklerimizin olduğunu daha iyi göreceğiz. Avusturya kampından yeni sezona hazır bir şekilde dönmek istiyoruz. Yeni sezonda tüm maçlarımızı kazanmak için sahaya çıkacağız. Hedefimiz UEFA Kupası'na katılacak bir derece elde etmek” dedi.
Gençlerbirliği'nin 12 gün sürecek hazırlık kampında 25 futbolcu yer alıyor. Asya Kupası maçları nedeniyle Avustralya Milli Takımı'nın kampında bulunan yeni transfer Nick Carle'nin de takımının kupadan elenmesi durumunda kampa katılacağı öğrenildi.

Gençlerbirliği, Avusturya kampında, 17 Temmuz'da Mlada Boleslav, 19 Temmuz'da Arsenal, 22 Temmuz'da Köln, 24 Temmuz'da Playmouth ve 26 Temmuz'da ismi daha sonra belli olacak bir takımla hazırlık maçı yapacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz