Gündem Haberleri

  Genç öğretmen ve 5 yaşındaki çocuk kalp krizinden öldü

  Cihan EMRE KARASU(Sakarya) (DHA) - CİHAN
  23.01.2015 - 10:42 | Son Güncelleme:

  Genç bir öğretmen ve 5 yaşındaki bir çocuk kalp krizinden yaşamını yitirdi. Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde İngilizce öğretmenliği yapan 33 yaşındaki Burcu Günkaya, okulların yarı yıl tatiline girdiği gün yaşamını yitirdi. Sakarya'nın Karasu İlçesi'nde de 5 yaşındaki Furkan Bayraktaroğlu evde bir anda yere yığıldı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Doktorlar minik Furkan'ın ölümüne kalp krizinin neden olduğunu söyledi.

  İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ KALP KRİZİNDEN YAŞAMINI YİTİRDİ

  Genç öğretmen ve 5 yaşındaki çocuk kalp krizinden öldüKocaeli'nin Kartepe ilçesinde, İngilizce öğretmenliği yapan 33 yaşındaki Burcu Günkaya, kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi.

  Halise Türkkan Ortaokul'unda 3 yıldır İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Günkaya, evinde aniden fenalaştı. Olay yerine gelen 112 sağlık ekibi, genç öğretmeni hayata döndürmek için uzun süre uğraştı. Ancak Günkaya, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Günkaya, Asri Mezarlık Morgu'na kaldırıldı. İşlemlerin ardından Günkaya, yakınları tarafından alınarak toprağa verilmek üzere Denizli'ye götürüldü.

  Öte yandan, Günkaya'nın yaklaşık 10 yıldır kalp rahatsızlığı bulunduğu ve ilaç kullandığı öğrenildi.

  5 YAŞINDAKİ FURKAN ARKADAŞLARIYLA OYNARKEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

  SAKARYA’nın Karasu İlçesi’nde 5 yaşındaki Furkan Bayraktaroğlu, evlerinde arkadaşlarıyla oynarken yere yığıldı ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Doktorlar minik Furkan’ın kalp krizi geçirerek öldüğünü belirlerken, ölümle ilgili olarak kesin rapor İstanbul Adli Tıp Kurumu tarafından verilecek.

  Karasu İlçesinin Kuzuluk Mahallesi’nde oturan ve bir özel kuruluşta çalışan Yunus Bayraktaroğlu’nun tek çocuğu olan 5 yaşındaki Furkan, evlerinde arkadaşlarıyla oynadığı sırada aniden yere yığıldı. Hareketsiz kalan Furkan yakınları tarafından Karasu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalede kalbinin durduğu anlaşılan Furkan’a kalp masajı yapıldı. Ancak tüm müdahalelere rağmen yaşama döndürülemedi. Çocuğa ilk müdahaleyi yapan karasu Devlet hastanesi doktorları ölümün kalp krizi sonucu olduğunu söyledi.

  Ölümü soruşturan Karasu Cumhuriyet Savcılığı çocuğun kesin ölüm nedeninin saptanması için cenazeyi İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderdi. Cenaze, buradaki incelemenin ardından ailesi tarafından alınarak Karasu’da toprağa verildi.

  Genç öğretmen ve 5 yaşındaki çocuk kalp krizinden öldü
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı