DÜZCE HABERLERİ

Genç MÜSİAD Kuran Öğrenen Çocukları Ödüllendirdi

IHA
21.08.2015 - 14:57Son Güncelleme :

GENÇ MÜSİAD DÜZCE ŞUBESİ TARAFINDAN KURAN ÖĞRENEN ÇOCUKLARA HEDİYE VERİLDİ. ÖDÜL TÖRENİ SONRASINDA HEP BİRLİKTE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ.

IHA

Düzce İl Müftülüğü ve Genç MÜSİAD’ın düzenlemiş olduğu "Bu Yaz Camideyiz" Projesi ödül töreni ile sona erdi. Kuran’a geçen çocuklar çeşitli hediyeler verildi.
Düzce Genç MÜSİAD ve Düzce İl Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen Bu Yaz Camideyiz Projesi finali yapıldı. Burhaniye Camisinde gerçekleştirilen törene Vali Ali Fidan, MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yavuz Fettahoğlu, Düzce İl Müftüsü Selami Emen ve davetliler katıldı.
Genç MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Levent Bilgin, “Bugünün gençleri olarak bir proje başlattık ve Bu Yaz Camideyiz dedik. Camilerde çocuklarla kardeşlerimizle bir araya geldik. Çeşitli etkinlikler yaptık. Burhaniye Camimizde de 25 öğrenciye Kuran’ı Kerim’e geçtikleri için ödüllendiriyoruz. Biz bu yola Allah rızası için çıktık ve o istikamette de ilerleyeceğiz” dedi.
Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yavuz Fettahoğlu, 2002’de bir avuç insanla kurulan Genç MÜSİAD’ın çok büyük bir aileye kavuştuğunu belirterek “Bugün tarifi anlatılamaz bir mutluluk içindeyiz. Kardeşlerimiz Kuran’ı öğrendiler. Bunun için buradayız. Ülkemizin bu günü ve yarını için bu projeleri yapıyoruz” diye konuştu.
Düzce İl Müftüsü Selami Emen, Genç MÜSİAD’ın yaptığı bu anlamlı katkıdan dolayı teşekkür ederek “Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Genç MÜSİAD’lı kardeşlerimiz ile bu etkinliği düzenledik. Hayır için koşan Genç MÜSİADlı kardeşlerimi tebrik ve teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Vali Ali Fidan, bu yıl Düzce’de 50 bine yakın çocuğun camilere gittiğini belirterek “Çocuklarımız temel dini bilgilerini aldılar. Camilerimiz eğitim yuvalarına döndü. Huzurlu bir toplum olmamızın yolu da buradan geçiyor. Çocuklarımıza iyi ve doğru bilgileri aktararak. Genç MÜSİADlı kardeşlerimizi de tebrik ediyorum. Çok anlamlı bir etkinliğe imza atmışlar” dedi.
Konuşmaların ardından çocuklara protokol üyeleri tarafından çeşitli hediyeler verildi. Hediyeleri alan çocukların sevinçleri bir kat daha arttı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Genç MÜSİAD Kuran Öğrenen Çocukları Ödüllendirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 14 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç MÜSİAD Kuran Öğrenen Çocukları Ödüllendirdi haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:22
 • Akşam
  17:36
 • Yatsı
  19:13
Sayfa Başı