GAZİANTEP HABERLERİ

Genç MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı, Erdoğan’ı Ziyaret Etti

IHA
27.02.2015 - 14:41Son Güncelleme :

GENÇ MÜSİAD GAZİANTEP ŞUBESİ BAŞKANI MURAT BABÜROĞLU VE BERABERİNDEKİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ; CİHAN ÇELENK, ALPASLAN ÖZGÜÇLÜ, YUSUF ÇİFTÇİ, METİN SAYILIR, MERT BALIK, MUSTAFA KARAGÜLLE,SERHAT ÇELENK, GÖKHAN ÇELENK, MURAT CENGİZ, TANER SEDVECİ, AHMET MUTAFOĞLU, AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ MEHMET ERDOĞAN’I ÇALIŞMALARINDAN DUYDUKLARI MEMNUNİYETİ İFADE ETMEK AMACIYLA TBMM’ DE MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.

IHA

Genç MÜSİAD Gaziantep Şubesi Başkanı Murat Babüroğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan’ı çalışmalarından duydukları memnuniyeti ifade etmek amacıyla TBMM’de makamında ziyaret etti.
Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Hizmetlerimizde önceliğimiz Gaziantep olup daha sonra bütün illerimizin ve bölgelerimizin kalkınmasıdır. Gaziantep ülkemizin ticaretinde hep önemli bir yere sahip olmuştur. Bu anlayışla öncelikle Gaziantep olmak üzere ülkemizin bütün bölgeleri ve illeri arasındaki kalkınmışlık farklılığını gidermek ve bir birlerine yakınlaştırmak gayreti içerisindeyiz” şeklinde konuştu.
Erdoğan Ak Parti hükümeti olarak tüm çabalarının, iş adamlarının, dünyada hak ettiği yere gelmesi amacı olduğunu, içeride ve tüm dünyada ticaret ve işbirliğinin gelişmesi için olduğunu belirterek, “Gaziantep’teki bir müteşebbisin kendini gösterecek uygun bir ticari alan bulabilmesi için hepimize büyük görevler düşmektedir” diye ifade etti.
Küresel bir marka olarak yolunda ilerleyen Türkiye’nin Dünya ekonomisinde yıldızının parladığını, kredibilitesinin arttığını, Dünya siyasetinde ve bölge siyasetinde söz sahibi olduğunu belirten Erdoğan, Türkiye’nin dünyadaki bu imajını çekemeyen dış mihrak ülkemizin gelişen bu ekonomik ve siyasal yapısını paralel yapı ile vurmak istediklerini ancak amaçlarına sağlam irade ile duran Ak Parti iktidarı sayesinde ulaşamadıklarını belirtti.
Türkiye’nin lokomotifi olan, Gaziantep ekonomisinin daha canlı, dinamik bir yapıya kavuşması ve gelecekte bu genç kardeşlerimizin devralacağı sanayi sektöründeki sorunların azaltılması, teşviklerin artırılması ve Gaziantep’teki ihtiyaç duyulan ara eleman, kalifiye eleman sıkıntısının çözümü noktasında genç iş adamlarının ziyaretinden son derece gurur duyduğunu bildiren Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Bu genç iş adamlarımızla Gaziantep ve Türkiye çok daha ileri noktaya ulaşacaktır” dedi.
Genç MÜSİAD Gaziantep Şubesi Başkan ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Erdoğan, “Genç iş adamlarımızın ziyareti bundan sonraki hizmetlerimize katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.
Ziyarette Genç MÜSİAD Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Cihan Çelenk, Alpaslan Özgüçlü, Yusuf Çiftçi, Metin Sayılır, Mert Balık, Mustafa Karagülle,Serhat Çelenk, Gökhan Çelenk, Murat Cengiz, Taner Sedveci, Ahmet Mutafoğlu da bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Genç MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı, Erdoğan’ı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 14 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı, Erdoğan’ı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

  GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:26
  • Guneş
   07:05
  • Öğle
   12:26
  • İkindi
   15:09
  • Akşam
   17:27
  • Yatsı
   18:54
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı