ANTALYA HABERLERİ

Genç mankenin şaşırtan değişimi

DHA
30.03.2016 - 15:16Son Güncelleme :
DHA

 

İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA) - ESLİNE Ajans mankeni Sedanur Özçelik, yeni tarzıyla dikkat çekerken, yeni haliyle arkadaşları dahi tanıyamadı.

Esline Ajansı'na bağlı çalışan manken Sedanur Özçelik, saç renginde ve boyutunda yaptığı değişiklik yakın arkadaşlarını bile şaşırttı. Sarı saçını kızıla boyatan Özçelik'i arkadaşları tanımakta zorlandı. Güzel manken yeni tarzıyla tüm dikkatleri de üzerinde toplamayı başardı. Ajansa 13 yaşında kaydolan ve 5 yıldır çalışan Sedanur Özçelik, hukuk sekreterliği okuyor. Kariyerini hukuk üzerine yapmak isteyen Özçelik, kitap okumanın ve sinemanın tutkusu olduğunu söyledi. Marjinal ve farklı olmayı sevdiğini anlatan başarılı manken, sarı renkli uzun saçlarını bir anda kısaltıp kızıla boyamanın da marjinalliğini ön plana çıkardığını kaydetti. Özçelik, "İki farklı insan gibi oldum. Önceki fotoğraflarımla şimdikileri yan yana getirdiğimde ben bile kendimi tanıyamadım" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Genç mankenin şaşırtan değişimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 15 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç mankenin şaşırtan değişimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı