« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Genç Kız Milli takımımız top başı yapıyor

Genç Kız Milli Basketbol Takımı, Ağustos'ta Hırvatistan'da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıklarına 20 Haziran'da başlayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, perşembe günü akşam saatlerinde Abdi İpekçi Spor Salonu’nda toplanacak ay-yıldızlıların kondisyon kampı yapmak üzere Çanakkale’ye hareket edeceği bildirildi.

A Milli Kadın Takımı ile Avrupa Şampiyonası’nda bulunan antrenör Erkan Metin’in yanı sıra Ümit Kız Milli Takım’da yer alan Tilbe Şenyürek, Fahriye Bayraktar, Sinem Ataş ve Büşra Akbaş ile Yıldız Kız Milli Takım kampındaki Sevgi Uzun ve Şelale Kepenç'in, Genç Kız Milli Takımı kampına daha sonra katılacağı belirtildi.

Genç Kız Milli Takımı'nın aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Sehernaz Cidal, Aylin Darinç, Beylem İlba, Serife Alperi Onar, Sehernaz Cidal (Adana BOTAŞ), Ezgi Manlaci (Ceyhan Belediyesi), Deniz Çatalbaş, Başak Altunbey, Melis Gülcan (Fenerbahçe), Nurcan Başaran (Galatasaray), Betül Erkoyuncu (İstanbul Üniversitesi BGD), İlknur Yildizhan (Tarsus Belediyesi), Gözde Albayrak (Bayrampaşaspor), Zeynep Akgün (Ankara TED Koleji), İlemnur Duman (Bursa Büyükşehir Belediyesi), Nazlican Ölçek (Antalya Koleji).

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler