Genç kadın pedofili çetesinin lideriymiş

Hürriyet Haber
28.07.2015 - 12:55 | Son Güncelleme:

İngiltere’nin Norwich bölgesinde 34 yaşındaki bir kadın 10 yıldan uzun süre boyunca 5 küçük çocuğa fiziksel ve psikolojik tacizlerde bulunanan bir pedofili çetesini yönetmekten suçlu bulundu.

26 ayrı suçtan yargılanan Marie Black isimli kadın, aralarında tecavüz, tecavüze yataklık etme ve iki çocuğu birbirleri ile cinsel ilişki kurmaya zorlamanın da bulunduğu 23 suçtan hüküm giydi.

Pedofili davasında Michael Rogers (53) aralarında tecavüzün da bulunduğu 14 suçtan, Jason Adams (43) ise 12 benzer suçtan hüküm giydi. Mahkeme tüm zanlıların 28 Eylül’de alacakları ceza belli olana dek tutuklu kalmaları gerektiğine karar verdi.

Aynı davada yargılanan Carol Stadler (59) ise saldırı suçlamasından hüküm giydi ancak cinsel içerikli 13 suçlamadan aklandı. Yargıç Stadler’in cezasının kefaletle serbest bırakılmasını uygun buldu.

Davanın diğer sanıkları Anthony Stadler (63), Nicola Collins (36), Andrew Collins (52), Judith Fuller (31), Denise Barnes (43) ve Kathleen Adams (85) ise tüm suçlamalardan aklanarak serbest bırakıldı.

3 ay süren davada pedofil çetesi yetişkinlerin taciz edecekleri çocukları bir odaya kilitleyip kart oyunları oynadığı ve “Bu kart oyunlarında kazanan kişilerin hangi çocuğu taciz edeceğini seçme şansını elde ettiği” açıklandı.

Savcı Angela Rafferty, Marie Black isimli zanlının çocukların uzun süren taciz ve tecavüzlere maruz kalmasında kilit rol oynadığını ve pedofili çetesinin merkezinde bulunduğunu söyledi.

Kurbanlar verdikleri ifadelerde tecavüze uğradıklarını, birbirleri ile seks yapmaya zorlandıklarını ve yetişkinler onları izlerken taciz edildiklerini söyledi.

Suçluların uzun hapis cezalarına çarptırılacağı tahmin ediliyor.EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı