ANKARA HABERLERİ

Genç İş Adamları İş Kadınları Yatırımcılar Sankon Çatısında Buluştular

IHA
31.07.2015 - 15:08Son Güncelleme :

TÜRKİYE GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU GENEL MERKEZİNDEN YAPILAN AÇIKLAMADA TÜRKİYE GENELİNDE KURULUŞUN GENEL MERKEZ YÖNETİMİNDE BÖLGE BAŞKANLIKLARI VE İL BAŞKANLIKLARI YÖNETİMİNDE GÖREV ALAN VE ÜYE OLAN GENÇ İŞ ADAMLARI İŞ KADINLARI VE SANAYİCİLERİN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK EKONOMİK SİVİL TOPLUM KURULUŞU OLAN SANAYİCİ İŞ KADINLARI VE İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU'NA ÜYE OLACAKLARI DUYURULDU.

IHA

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezinden Yapılan açıklamada Türkiye genelinde kuruluşun Genel merkez yönetiminde Bölge Başkanlıkları ve İl Başkanlıkları yönetiminde
görev alan ve üye olan Genç İş Adamları İş Kadınları ve Sanayicilerin Türkiye’nin en büyük ekonomik Sivil Toplum Kuruluşu olan Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu’na üye olacakları duyuruldu.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel merkez sözcüsü Aytaç Yamaç "Önümüzdeki günlerde başta Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Samsun gibi sanayi ve ticaretin yoğun olduğu şehirlerden yaklaşık sayıları 5000 beş bini bulan Genç Yatırımcılarımızın Sanayicilerimizin İş Kadınlarımızın ve iş Adamlarımızın Sanayici iş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu’na üye olacaktır" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Genç İş Adamları İş Kadınları Yatırımcılar Sankon Çatısında Buluştular hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç İş Adamları İş Kadınları Yatırımcılar Sankon Çatısında Buluştular haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

26 Mayıs 2018, Cumartesi
 • İmsak
  03:30
 • Guneş
  05:18
 • Öğle
  12:52
 • İkindi
  16:46
 • Akşam
  20:13
 • Yatsı
  21:54
Sayfa Başı